Yükleniyor...
  • tanereraslan@izmiterhaliyikama.com
  • +90 (532) 704 90 33
http://www.izmiterhaliyikama.com/

YIKAMA EVRELERİAŞAMALAR

1. Toz Alma ve Leke Leke Müdahale Aşaması

Metrakaresi belirlenen halılar, tek tek tozlarindan arindirilir .HalıYıkama öncesi tozları alınan halılar uzman kadromuz tarafından tek tek incelenerek lekelerine müdahale edilir.Lekeye ve halinin yapisina uygun antibakteriyel şampuan kullanılır.
(Her lekeyi halının dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz halı yıkama garantisi halıya zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir. )

2. Halı Yıkama Aşaması

Halılarınız otomatik yıkama makinamızda halınızın cinsine göre baskı yapılarak eşit miktarda su ve halı şampuanı ile yıkanır.Yikama esnasında halinizin yapısı bozulmaz.
Yer yıkaması gibi her halıya aynı baskı uygulanmaz ve halınız yıkayan kişinin insiyatifine kalmaz.

3. Son Kontrol (Toz Süpürme - Parfümleme - Paketleme)

Kuruyan halıların üzerinde oluşan toz ve tüy parçalarının alınması işlemine hav süpürme denir.Hav süpürme işlemi esnasinda herhangi bir lekeye rastlanırsa kontrol masası üzerinde özel leke sökücü yardımı ile leke çıkarılır.Halıdaki kötü koku oluşumunu engellemek için parfümleme yapılır ve halı paketlenir.

4. Temizlenen Halının Teslimatı

Tüm işlemler tamamlanınca (İş yoğunluğuna göre 4 ila 7 gün sürer) halılar sahiplerine teslim edilmek üzere van tipi araçlara yerleştirilir. Sahiplerine teslim edilir, ücret alınır. Kapıdan kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir. halı teslimatı, halı teslimi, halı yıkama ödemesi, halı yıkama kapıda kredi kartıyla ödeme mevcuttur.

ÇOCUKLARINIZ HALINIZIN ÜSTÜNDE GÜVENLE OYNASIN...

İZMİT ER HALI YIKAMA                                  Müşteri Görüşü Yaz MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİMİZ

Tüm Müşteri Görüşlerimiz